Znajomosc z internetu

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle posiadamy już o nim każde dane oraz wyrobione zdanie. Ale jak wtedy obcuje z każdym innym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dołączyć do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe sieci i uruchamiamy się w wąskie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź oryginalnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w bycie. Bardzo silny etap. Rzucamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową teorię i od czasu do momentu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też też błędy, zdobywamy poznania oraz wypuszczamy na dodatkowy etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w rutynę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże momencie idzie gdy po maśle. Nasza wiedza jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz efektywną radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas jest. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w prawdziwej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie zbiera się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z zespołem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne także te nudne też. Także jak od jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że potrafimy czekać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich wyrażeń jak "rewolucja". Cokolwiek noszą na zasadzie, dowiemy się, biorąc system w posiadanie i poznając go, aż do kupienia mistrzostwa.