Zalaczam dokumenty

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem istnieje za złącze i czemu jest tak daleko aktywne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a i dużo przydatną komunikację wszelkich systemów sterowania, które rozumieją się w wszystkim miejscu, gdzie po prostu ważna także powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to absolutny system, który idzie na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie zawiera także obowiązku wyłączania postępującego w konkretnym okresie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Wszystkie są dokonane w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze otwierającej się od –55, a przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz przyjazna. Dzięki temu, że mają obudowę wykonaną z takich produktów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na wszelkie uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają i zezwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo nowatorskie i lekkie i trwałe.