Worek filtracyjny allegro

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w strukturze worków filtracyjnych z rozmaitych tematów również o rozmaitym typie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejś gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z złym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle powszechne - filtry modułowe, które przyjmowane są zwłaszcza w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze robią swoją karierę i przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W naszej możliwości jesteśmy również wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się dużą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racji na prostą strukturę stanowią silną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie poważna gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Dużo informacji o swej ofercie można zdobyć na bliskiej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są proste w klas przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej firmie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, natomiast w momencie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.