System informatyczny cerber

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w zależności czy posiadamy do budowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a może z lokalem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii cieszą się coraz szerszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/multivac/1/Multivac - pakowarki próżniowe Polkas

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W niezwykłych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy i takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy są sporo czynników gastronomicznych na gruncie całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on właśnie skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i rzecz na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, czy stanowi ostatnie sama restauracja, czy i sieć restauracji.

Na obecnym okresie celowo nie podamy nazwy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego odbiorcy. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na połączonym systemie, który da zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy i wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności od prac pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a jeszcze z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy lokalnej czy na indywidualnym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.