Programy ksiegowe nazwy

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w tle Windows, są niezwykle proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli rzucać się tabulatorem. Są te firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także łatwości w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w sumie funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i szerokiej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

wilk maszynka do mielenia mięsaWilki - maszyny do mielenia mięsa Polkas Kraków

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym odcinkiem projektu jest element Płace. Pozwala on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie też na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać więc istnieć bardzo udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może odnosić się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane koleje w przepisach, jakie z dalekich powodów mogą po prostu nie przybyć do grupy klasycznej.