Programy komputerowe dla firm budowlanych

PC Market firmy Insoft więc zwłaszcza elastyczny program, zarówno dla młodszego biznesu jak i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł główny istnieje w dziale kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W siłę rozwoju jednostki można zwiększać ją o inne moduły. PC Market jest czułym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez naszych użytkowników. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimkolwiek elemencie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najmniejsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile stanowi Ci więcej wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką ilość pieniędzy nosisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z porad kolektorów informacji. Samodzielnie i łatwo wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla naszego składu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to myśl zaledwie kilku sekund.

Na naszym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najatrakcyjniejszych jest program PC-Market.

Wykonany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Wykorzystuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i otwarty w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na inną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest lekki, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a i każdego typie sprzętem, jaki można stwierdzić w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.