Program optima place

Oprogramowanie optima dla faktur to moduł przeznaczony dla firm usługowych, który w nieskomplikowany sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z kolejnymi modułami wysyłka możliwości w kalendarzu jest niczym nie ograniczona, co przychodzi na szybszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima pozwoli na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę sprawy nie tylko w złotówkach, ale również w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy zakup z obowiązującymi formami płatności, jak jeszcze określonymi przez klienta oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy oraz klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to składnik, który wspomaga sprzedaż oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. Moduł ten posiada pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a i służy nam pełną kontrolę procesów transportowych robionych w nazwie, przez co idzie na sprawne zarządzanie towarami, które są w magazynie.

Detal
Moduł optima detal został zaprojektowany z wspominają o problemach sprzedaży detalicznej. Zezwala na wykonywanie paragonów oraz związanych spośród nimi faktur sprzedaży. Bardzo naturalna obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi oraz urządzeniami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, czyni z okna sprzedaży detalicznej najlepsze narzędzie do praktyki w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy osobach handlowych. Aplikacja jest połączona z własnymi elementami, z którymi współpracuje w okresie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została wykonana, z pamiętają o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej danie z wbudowanym systemem może robić funkcję przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W wyniku pracy spośród ostatnim oprogramowaniem powstają pliki z wiedzami inwentaryzacyjnymi, jakie można łatwo i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na konkretny adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w całkowicie dobrany do wyciągnięcia z sposobem optima. W układu z ostatnim wyjaśnienie toż będzie najefektywniejsze nie tylko podczas inwentaryzacji, lecz zarówno w okresie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik przydatny jest na części producenta, jak więcej na kartach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują też z modułem optima Kasa Bank, który pozwala na ważną kontrolę wszystkich zagadnień powiązanych z przepływem środków pieniężnych w strukturze.