Program informatyczny spider

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przerabiany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Symfonia start faktura i kasa

Enova odpowiada na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to rzecz na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji zadania że funkcjonowań w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w działalności oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z możliwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest wykorzystywana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Skuteczne lekarstwo dla niskich oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest organizowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które działa, że Przyjaciele a Klienci mają najwyższą skuteczność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i pomaga takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".