Pos graduacao em gastronomia salvador

Pos gastro to oprogramowanie stworzone specjalnie na potrzeby gastronomii. Jest wysoką, i jednocześnie lepszą, alternatywą dla starej kasy fiskalnej. Oprogramowanie umożliwia tworzenie graficznej prezentacji menu sprzedaży lokalu gastronomicznego, sprzedaż na rachunkach otwartych, rachunki finansowe i niefiskalne, rezerwację stolików oraz wystawianie faktur VAT.
Pos gastro jest zwykły w obsłudze. Klient posiada szansę wyświetlenia sprzedanych potraw w ciągu dnia, z stracił na zupy oraz dania mięsne włącznie. Program jest również uproszczenie. Mianowicie, dzięki zastosowanemu podziałowi posiłków sprzedanych i należących do podobnej grupy, nie musi on mienia kodów PLU, jak w starej kasie fiskalne. Nazwy towarów wyświetlane są na ekranie posiadanego urządzenia.
Program pos gastro stworzono specjalnie pod ekrany dotykowe i terminale POS. Wspominając o zakupie programu, należy zauważyć, że licencja dana istnieje na samo stanowisko pracy.
Gastro pos ma wiele użytecznych funkcji. Użytkownik ma nadzieję łącznia lub dzielenia rachunku w postaciach, kiedy klienci płacą za jednych siebie. Jest jeszcze możliwość otwierania rachunków na wynos, z dostawą lub bez, i stały podgląd bieżącego rachunku. Dobrym rozwiązaniem jest funkcja tworzenia towarów typu zestaw, możliwość łączenia dowolnej ilości stanowisk sprzedaży czy rejestracja czasu pracy personelu.
Gastro pos poprzez system audiowizualny idzie na znaczenie automatycznej danych do kuchni – zamówienia ekspresowo pojawiają się na monitorze w kuchni.
Ciekawą wartością istnieje i tak zwane elastyczne kształtowanie cen. Przydatne są cztery poziomy cen, które zależną do dni tygodnia i daty dnia. Zamieszczone informacje ważna z łatwością modyfikować, informując obsługę kuchni o zmianach czy dodatkach w menu. Program współpracuje z organizmami hotelowymi i skomplikowanymi urządzeniami. Obsługuje inne formy płatności, takie jak; gotówkę, karty płatnicze, czeki czy bony.
Program warty uwagi, nie wyłącznie ze powodu na wartość, a przede każdym wygodę użytkowania.