Planuje ciaze jakie witaminy

W czasie, kiedy staramy się z swym partnerem o dziecko, każdy dzień jest ciężkim oczekiwaniem na radosną nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i stworzyły go, aby jak najszybciej powiadomić grupę i panów o rychłym powiększeniu się rodziny. A często daje się, że obok dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, iż nie jesteśmy w ciąży. Nie łammy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na jakiekolwiek zasadzie działają testy ciążowe proste w aptece. Ich postępowanie jest bowiem bardzo przydatne. Liczy na znalezieniu hormony HCG (robionego w sukcesu wystąpienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo ciężkie w kadrze i jednocześnie bardzo czułe, dlatego należy je używać zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może pochodzić z kilku czynników:

przeterminowanie – tak toż jak każdych nowych materiałów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych więcej nie należy używać po upływie czasu ważności. To skoro jego rangi potrafią być zaburzone, a sukces będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – wpływ na produkt testu ciążowego nie ale jego właściwe zrobienie oraz odczekany godzina od czasu ewentualnego zapłodnienia. Kluczowe są i choroby kobiety, podejmowane przez nią leki i wiek. Tak to, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i zażywające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w pozycji powinny raczej zgłosić się do specjalistę, bo w ich przypadku test może wykazywać ciążę, do której właśnie szczerze nie doszło,mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, tylko kilka dni później, po ponownym jego zastosowaniu, wyszedł ujemny. Potrafi więc świadczyć, że doszło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim wypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ zapewne jesteś w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najczęstsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie można stwierdzić ciążę teraz w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie pewny ważny czynnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w natur, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, żeby czerpać większą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak skonstruowane, że wykrywają w 99,9% przypadkach ciążę. Zawsze należy dbać o tym, że w żadnym przypadku nie są nieomylne również dla większej swobód należy udać się do specjalistę i sprawić dodatkowe badania. Ale w razie pomyłek, najczęściej daje się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie zaś na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą nastąpić w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.