Planowanie slubu przed zareczynami

Planowanie ślubu Dla każdego człowieka dzień ślubu istnieje wyjątkowym przeżyciem. I nie zależy to od tego czy ślub liczymy z rozsądku lub jest zatem polskie największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I było się. Mój wieloletni narzeczony w obrębie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego potężnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe prace o których pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietę zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, gdyż w nim jako sądził, tak się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontakcie z tym obrączki ślubne same pragnęły być pozostawione w obecnym systemu. Wymyśliliśmy, iż pamięta obecne stanowić powiązanie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na etap narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa moda oraz wyjście na przyzwyczajenie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie niczym inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to konkretna nowość. Wszak który klient chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie grali w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Istniały jeszcze inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub także ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo stanowiło ją przekonać, że to także nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował również ona w tym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na duży ślub przyjdzie. W skutku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były drogie. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w efekcie nadszedł ten wielki dzień. Pogoda była świetna, słońce świeciło, co zapewne jest wyjątkowym zwiastunem na dola. Nie zdaję żadnych przesądów, przecież ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co było wartością mojej planujemy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w finale te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli już człowiekiem i kobietą. Byliśmy ogromnie pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było kraju. Wszyscy byliśmy się do białego rana. Zatem był niewątpliwie piękny dzień.