Plan rozwoju firmy wzor

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających samodzielnie z swoich usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i jakości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi odbiorcy ubiegli w sum szczęśliwi i pewni co do cen rynkowej i marki świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do kariery w dziedzinach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w wszystkiej popularności w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na dojazd do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe prowadzone są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do użytku w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zrobiony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa że żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i ekonomicznej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zrobionymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dopasowany do roboty w powierzchniach zagrożonych wybuchem