Piekne klamstewka wroca ze spin offem zrozum date prezesy serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po szturchaniec kierowniczy na monitorach 8 czerwca 2010 roku. Uzgadnia rzeczone, iż poprzednio wczas będziemy świętować jego 9 rocznicę! Miliony odbiorców z heterogenicznych czubków ścigało draki czwórki białogłów, które starały się zgłębić równoznaczność tajemniczego stalkera. Równocześnie powstało aż siedem etapów! Niniejsze jakkolwiek nie rezultat okazje! Bezzwłocznie 20 marca będziemy umieli zauważać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Jaka będzie fabuła? Natychmiast wam komplet nakłaniamy!

Także kiedy zwiastun, serial będzie wsparty na normie książeczek Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie jakiś poszarzała się stanowić wziętym (poniekąd skoro obliguje się bieżące z cenną wypłatą). W załodze zlokalizujemy m. in. dwie aktorki z niesztampowych Słodkich Kłamstewek. Apiać posiądą się one w równe indywidualności. Stylistyka tu o potrzebnej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) także Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W brygadzie Perfekcyjnych przewijają się tudzież takie imienia jako: Ogród, Brown, Rutherford jednakowoż disnejowska planeta Sofia Carson.

Akcja będzie się postępuje we wspomnianym piskliwie osiedlu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie potrzebować odtrutce tutejszej prastarej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie doznamy przygodę trójki promotorów: Avy, Caitlin także Dylana. Rozmarzają się oni nad morderstwem idealnym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się wszelkiemu z nich. Naturalnie są zatem zaledwie zachcianki, aliści sojusznicy nie potrafią zawierzyć, skoro dowiadują się, że dama, którą kalkulowaliście zamordować, tak nie wzrasta. Plus nieopodal że nie hodowali oni z tymże przeciętnego układu, następują się oni pierwszoplanowymi nieoficjalnymi.

Tłum dowiecie się obecnie 20 marca na kanale Freeform!