Of in vitro fertilization

systemy magazynoweWMS - Informatyczne systemy magazynowe w logistyce

Zapłodnienie in vitro liczy na połączeniu komórki jajowej i plemnika poza organizmem kobiety. Z leczenia in vitro mogą wziąć pary, które są małżeństwem lub siedzą w kontaktach nieformalnych.
Wskazaniem do in vitro są:
1.) obniżone parametry nasienia (niezależnie z przyczyny),
2.) niemożność wywołania owulacji,
3.) niedrożność jajowodów,
4.) endometrioza,
5.) niepowodzenia przy użyciu różnych form wspomaganego rozrodu,
6.) niemożność określenia przyczyn niepłodności.
Jedna z najłatwiejszych w Polsce klinik niepłodności jest klinika In vitro Kraków.
Przebieg leczenia podzielony jest na chwila etapów.
Pierwsza randka jest nieodzowna dla obojga partnerów, należy wykonać całą dokumentacje medyczną leczenia niepłodności. Na takiej wizycie wykonywana jest ankieta medyczna i też badanie kobiety. Mężczyzna dostaje skierowanie na badania wrażliwe.
Na kolejnych wizytach lekarz, na bazie wyników badań, wybiera technikę zapłodnienia in vitro. Jeśli chce obecnego pozycja zleca kolejne szczegółowe doświadczenia.
W dalszej części kobieta musi poznać stymulacje hormonalną. Projektem tegoż jest zwiększenie ilości dojrzałych komórek jajowych. Lekarz zleca USG i sprawdzania, na treści tych produktów określa datę pobrania komórek jajowych do zapłodnienia In vitro.
W specjalnym terminie pacjentka komunikuje się do kliniki na zabieg. Trzyma on jakiś 15 chwili w znieczuleniu. Zaś partner przedstawia się też do klinki w sensu oddania nasienia w specjalnie przygotowanym umieszczeniu w klinice.
W laboratorium sześć spośród wszystkich pobranych komórek jajowych dopasowuje się z plemnikami. W niniejszy oto sposób powstają zarodki.
Zapłodnione komórki jajowe są umieszczone w inkubatorze, gdzie są korzystne warunki, aby się prowadzić.
Do zapłodnienia wybiera się 1 lub 2 zarodki i rozpoczyna się je do jamy macicy, by mogły tam się zagnieździć.
Pacjentka po zapłodnieniu musi iść spokojny sposób życia. Podawana jest i wstrzemięźliwość seksualna do momentu wykonania testów ciążowych. Po 12 dniach pacjentka przedstawia się do klinki w końca badań określających stężenie poziomu HCG, który potwierdza ciążę.