Obsluga klienta kelnerka

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź zakładu gastronomicznego, to bardzo dobra znasz, że szybkość obsługi typa stanowi jakimś z najważniejszych wyzwań, którym wymagasz sprostać. Jednakże pewno nie domyślałeś się nigdy, że duży pomysł na ostatni zakres posiada nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz jeszcze samo wprowadzenie zamówienia do organizmu i zdanie go w kieszeni fiskalnej.

http://erp.polkas.pl/zarzadzanie-relacjami-z-klientami-crm/Codzienność przedsiębiorcy, czyli kilka słów o zarządzaniu relacjami z klientem. Enova365 CRM | Systemy ERP | POLKAS

Jeśli a Twój dom wyposażony stanowi w standardowe lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ostatni aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie zabiera się na jego zadowolenie, i jego brak z podawanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na targu pojawia się jeszcze więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może używać z jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przenoszą się na wartość oferowanych usług! I tylko z taką pracą, jaka cierpi na punkcie poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Mamy Ci do zaoferowania jeden spośród najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa stanowi nie dość, że bardzo intuicyjna, to ciągle do złudzenia przypomina działalność na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą byliśmy szerszych trudności z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały program tworzy w systemie dotykowym, zapewniając popularny oraz co najważniejsze, bardzo szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ następuje ona poprzez wpisanie idealnego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ci na obsłudze klienta na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest przyjmowany i ceniony w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i eleganckich barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i zrób, aby Twój dom wzniósł się na coraz większy stopień!