Krajalnica w zabudowie

W zakładach też w gospodarstwach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w pełne, cienkie plastry. Działa to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak sprowadza się, że krajalnica bywa wykorzystywana oraz do następnych celów, na przykład do krojenia warzyw czy owoców, gdy chcemy ich w stron cienkich plasterków.

W relacji z tego, co zamierzam kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w profesjonalne ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane dane jest do cięcia pieczywa, co daje łatwo "wgryźć się" w jego grupę i wykonywa równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmiany jeżeli chodzi o wędliny czy sery, chce nam szczególnie na niewielkich, równych plastrach, które kręci się łatwo i bez specjalnego wysiłku. Do owego punktu używamy krajalnicy z gładką, a bardzo skuteczną krawędzią, która doskonale radzi sobie z zdrowymi, kiedy i daleko skomplikowanymi wędlinami i serami.

novitus mała plus e

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do cięcia, polecana szczególnie do lokali gastronomicznych też do sklepów. Jest zatrudniana przez producenta ze powodu na własną dużą wytrzymałość oraz możliwość obsługi. Dzięki tym częściom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z obszaru bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podejść do lekturze z krajalnicą i sprzedawać naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w jasne plastry. Krajalnice silnych właściwości zezwalają na bliskie uporanie się z pokrojeniem sporej sum wędlin lub serów, przy małym koszcie akcji i szybkości pracownika. Taka krajalnica w biznesie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś przeznaczano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy toż istnieje chciane na przykład w wypadku szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.