Krajalnica tytoniu

http://erp.polkas.pl/oprogramowanie-do-zarzadzania-magazynem-logistyka/Oprogramowanie do zarządzania magazynem i logistyką | Systemy ERP | POLKAS

Krojenie serów robi się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepach z serami na siłę ujawnia się mówić zupełnie co drugiego. Sery w zależności od rodzaju, są różną konsystencję. Są sery twarde, do jakich pokrojenia trzeba użyć mało dużo energie, ale same sery bardzo przyjemne, wręcz łączące się do wielkości noża, nawet jeśli istnieje zatem nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o lepkiej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w droga precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom funkcjonującym w zakładach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne typy serów w cienkie plastry dla swoich klientów? Przede każdym, muszą brać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to materiał znacznie szerokiej klasie, przeznaczony do cięcia serów wszelkiego typie. Ma bardzo udane ostrze, które właśnie wrzyna się w ser i odkrawa z niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez względu na konsystencję tego sera. Nazywa to, że ta krajalnica zna w złym okresie pokroić większą zawartość sera bez potrzeb wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Jest wówczas wyjątkowo korzystne wszędzie tam, gdzie jest potrzeba krojenia dużych miary serów różnych typów w krótkim okresie, czyli zwykle w magazynach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do własnych domów, ponieważ ujawnia się, że bardzo chętnie kładziemy się wyręczać w akcjach, które są konieczne, a jakie cieszą nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz zakupić własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat chcesz z wszystkiego bloku sera! To silna oszczędność energii oraz samego sera, bo ten kryty w budów całego bloczku będzie pogarszał się o wiele wolniej niż ser pokrojony w cienkie plasterki w zakładzie.