Krajalnica niemiecka

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej od lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną sytuację i wieloletnie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste kiedy również miękkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

przegląd kasy fiskalnej cena krakówPolkas - Przeglądy okresowe kas fiskalnych

Materiały najdoskonalszej klasyKrajalnica została sporządzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz realizację maszyny. Artykuły z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co dużo przydłuża ich moc. Kolejne elementy zostały wykonane z anodowanego aluminium.

BezpieczeństwoSystem sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje więcej wyposażona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko jak spotyka się on w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle.Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.