Krajalnica mandolina

Krajalnice stanowią nieodzowny element wyposażenia sklepu, gdzie liczni klienci życzą sobie pokrojenia na plasterki wędliny, czy sera. Równie wskazane są w domach, w jakich zaprasza się mieszka w kierunkach konsumpcji. Ma-ga krajalnice stanowią świetne rozwiązanie, gdyż cechują się szerokim wachlarzem możliwości, jak oraz umiejętności.

Za pomocą krajalnicy bogata w droga prosty, bezpieczny, symetryczny i duży pokroić każdy rodzaj produktu. Dużo osób dziwi się ponad tym, jakie wybrać krajalnice ? Warto więc przedstawić kilka propozycji. Do drinkach z nich odpowiada krajalnica ma-ga 310p2. Dostarcza do cięcia każdego typu żywności. Można za jej pomocą pokroić zarówno twarde, kiedy i wygodne produkty np. wędliny, sery, warzywa, gdyż ma-ga krajalnice są uniwersalne. Jak również łatwe w obsłudze i założone tak, by zapewniały utrzymanie najwyższych warunków sanitarnych. Innym gatunkiem jest krajalnica maga 310p. Jest ona przeznaczona przede wszystkim do cięcia sera. Krojenie robi się grawitacyjnie, czyli bez konieczności dociskania żywności. Lecz przedstawia ona płytę dociskową za usługą której można skroić artykuł do tyłu. A więc jest krótka, ponieważ nie pozostawia odpadów. Następny rodzaj stanowią krajalnice maga 612p. Są one dane do krojenia produktów w biznesach mięsnych, a i w różnorodnego typu sklepach spożywczych. Można przy jej usług kroić zarówno produkty miękkie, gdy na przykład pomidory, a ponadto twarde wędliny na plastry o grubości do 28 milimetrów. Unikalna ostrzarka zapewnia utrzymanie wysokich parametrów ostrza noża krojącego. Kolejny rodzaj krajalnic, to krajalnice ma-ga 210pT. które są urządzeniem danym do cięcia sera. Zbudowane z artykułów nierdzewnych, jak każde urządzenia tego rodzaju. Dodatkowo nóż, pokrywa noża, płyta oporowa są pokryte teflonem. Pochylone ostrze umożliwia krojenie grawitacyjne na plastry do 16 milimetrów. Najmniejszym urządzeniem w propozycji jest ma-ga krajalnice 210p. Taki model krajalnic dany jest do celu w niskich sklepach, małej gastronomii, czy firmach cateringowych. Urządzenie sprawdzi się również znakomicie w polach domowych. Atutem jest prosta cena, i wysoka klasę materiału.
Obecnie bez tego gatunku urządzeń trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie stoisk sklepowych, które oferują wędliny i sery. Jak jeszcze dużych lokali gastronomicznych, stołówek, i nawet gospodarstw domowych, gdzie krajalnice są również coraz częściej kupowane i brane.