Krajalnica first

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które zna kroić zarówno twarde jak również lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej jakości
Krajalnica została zrobiona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń otwartych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które posiadają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze określeni nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siła. Dodatkowe elementy zostały wykonane z anodowanego aluminium.

zgłoszenie kasy fiskalnejZgłoszenie kasy fiskalnej Polkas

Bezpieczeństwo
System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo wyposażona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy wydobywa się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książce przy tym pokrętle.
Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.