Krajalnica do sera

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Nadaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do ostrych jak sery. Dobre dokumenty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na jedzenie jej w szlachetności i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i łatwa, dzięki czemu drugi gość że zostać już zastosowany w pozostałe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana stanowi w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do wykonania w małym okresie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych sklepach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie kieruje się z wielu czynników, które potrafią stać zamienione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.