Krajalnica do kapusty allegro

Krajalnica do kapusty

comarch b2b

Kiedyś kapustę kisiło się jesienią w popularnych beczkach. W dowolnym ceniącym się gospodarstwie domowym była pełna, ręczna krajalnica do kapusty. Cała rodzina brała udział w współczesnym dziełu. Krojenie kapusty na części to doskonałe zadanie potem te ćwiartki potrzeba było poszatkować. Krajalnica do kapusty była konieczna. Wielka beczka z kiszoną kapustą leżała w piwnicach budynków i zapewniała rodzinie przetrwanie zimy.

Teraz znowu powracamy do ostatnich stylów. Okazało się, że własnoręcznie kiszona, smaczna oraz silna kapusta to skarb. Poprawił się tylko środek na to kiszenie. Obecnie nie trzeba tegoż wydawać raz w roku. Okazało się, że kapustę możemy szatkować i ładować do małych pojemników, tak z glinki ceramicznej także na bieżąco służyć ją do posiłków. Żeby przypominać to wygodnie, szybko i pewnie daleko jest stanowić piękny, nieduży mebel do jej szatkowania. Taka krajalnica do kapusty już dalej będzie że w wszystkim domu.
U mnie obecnie istnieje a dużo sobie to cenię. Od jesieni do późnej wiosny, raz w tygodniu przygotowuję niewielką ilość poszatkowanej kapusty. 2 główki dzięki krajalnicy w mig zamieniają się w kopczyk poszatkowanych wiórek. Teraz jeszcze sól, trochę wygniatania dłonią, tak by wyciąg z kapusty puścił i już można ładować na dowód do słoików. Słoiki zanoszę w jakiekolwiek dosyć ciepłe miejsce (22′ – 23’C) a po trzech, czterech dniach można zajadać.
Wiadomo, kiszona kapusta to substancja zdrowia. To witaminy i mikroelementy. To zdrowie. Jesz kapustę – będziesz intensywny również będziesz tryskać zdrowiem.
Grupa jest spełniona, posiłki są urozmaicone, i ja jestem dumny, iż w mig mam gotową surówkę do posiłku.
Może jeszcze ciut kminku. Przecież kminek tak się lubi z kapustą. Może odrobina tartej marchewki. Niech będzie kolorowo i smacznie.
Odrobina obrazie i szybko się zajadamy, aż się uszy trzęsą.
Kapusta kiszona więc stanowi owo co lubi cała grupa.
Nie myślę sobie być się z kapustą, żeby nie krajalnica do niej.