Komputer spowalnia prace

W swej ofercie dostają się jedynie efektywne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona sztuce oraz ergonomia obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki spełnieniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i stały rozwój w kierunku technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również skomplikowane i daleko wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim poziomie oraz ludźmi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i zyskują je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są odpowiednie do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym urządzeniem do pisania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te traktowane są przy zasysaniu znaczniejszych kwoty suchego produktu z ogromnych odległości. Zostały sporządzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Interesujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i tworzymy także instalacje dla pyłów wybuchowych.