Karta podatkowa i kasa fiskalna

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-optima/

W jakimkolwiek małym sklepie przydatna jest kasa fiskalna. Nowe zmiany przepisów wymuszają jednoznaczną identyfikację towarów. Jak sobie z ostatnim zaradzić? Odpowiedzią jest PC Market Lite. Stanowi wtedy profesjonalny program, który powoduje programować kasy fiskalne. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla młodych sklepów.

Niektóre funkcje, jakie oferuje PC Market Lite to eksport towarów do kasy, wprowadzanie uproszczonych kart towarów zwierających tylko niezbędne elementy czy wykonywanie raportów sprzedaży. Funkcjonalności jest rzeczywiście więcej i kupią na prawdziwe funkcjonowanie sklepu. Program ten zawiera dużo niski instalator, z którym pomoże sobie każdy użytkownik. Nie cierpi potrzeby więc tracenia pieniędzy na specjalistę, który wszystko ustawi i zainstaluje. I obsługa jest przyjazna dla użytkownika. Poruszanie się po projekcie nie stanowi problemu nawet dla osób, które na co dzień nie mają relacji z komputerem. To wartość dobrze przemyślanego i zaprojektowanego interfejsu. Całe te związki świadczą znacznie dobra o tym wyniku. Jasno widać, że osoby wykorzystujące się jego stworzeniem, doskonale znały co piszą i co chcą kupić.

Warto podkreślić, że PC Market Lite to projekt dla młodych sklepów. Stosuje on jedyną kasę fiskalną w modelu jednak jest możliwość rozszerzenia maksymalnie do trzech. Ogranicza się więc z koniecznością zakupu planu na jakąkolwiek spośród nich. Co zrobić jak to nam nie wystarcza, ponieważ prowadzimy konkretniejszą rola? W takim wypadku najlepszą inwestycją będzie PC Market 7. Jego drogi są o wiele istotniejsze plus zna sprostać obsłudze wielkich sklepów czy sieci sklepów. Jeżeli już kupiłeś wersję dla małego biznesu i zwiększasz realizację to o nic nie musisz się martwić. Płacąc różnicę w wartości między tymi pomysłami możesz dostać pełną wersję PC Market 7. Nic przy obecnym nie tracisz, a wręcz zyskujesz. Posiadając PC Market Lite jesteś zdolność obejrzenia jej studenci i analizy czy tego odpowiednio potrzebujesz.