Erp optima moduly

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać opinię na pomysł ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to wspaniałe narzędzie dla delikatnych i średnich firm ułatwiające zarządzanie istotnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr i płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprace z ustawą o rachunkowości. Dotyczy toż z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z ważnymi przepisami. Oprócz tego jasne są w nim drugiego rodzaju narzędzia do raportowania i praktyk i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można otrzymać nie tylko wstęp do jego charakterystycznych i zaawansowanych funkcji, lecz też do pomoce technicznej, która umożliwia rozwiązywanie tych problemów oraz stosowanie rozwiązań dostosowanych do konkretnej dziedzinie oraz firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima może nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych pionów a całej firmy, lecz też przyczynić się w niscy rozwiązanie do podniesienia jej wpływów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online bądź więcej z 60-dniowego dema offline. Stanowi obecne szczególnie ważne, bo dzięki temu silna rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w określonej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie spośród niego już ponad 60000 spółek z wielu dziedzin, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.