Ekran dotykowy z komputerem

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na silną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo znany system na rynku gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w praktyki kelnerom plus tymże samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych oraz czasochłonnych szkoleń, oraz bardzo popularna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z wielką gamą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie chociaż w średnim, pojedynczym lokalu, a także w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi wysoce elastycznym systemem, jaki przyjmiemy na placu. W współzależności od profilu lokalu, albo stanowi zatem bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najzgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy jak i owocu jaki generuje. W zależności od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, aby stanowił on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma wstęp do każdych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszystkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z zespołami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.