Ekran dotykowy w samochodzie

GASTRO POS jest programem, który powoduje na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak wysoce popularny organizm na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w roli kelnerom również tym samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długich szkoleń, oraz bardzo przydatna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z pełną paletą funkcji, znacznie dokładnie sprawdzi się w nie tylko w niewielkim, pojedynczym lokalu, lecz ponadto w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS stanowi znacznie sprawnym systemem, jaki pozostaniemy na zbycie. W relacji od profilu lokalu, czy jest wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najzgodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy również sukcesie jaki generuje. W relacje od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, żeby stanowił on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, właściciel jest wstęp do całkowitych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimś elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.