Home Uncategorized Comarch optima ksiegowosc

Comarch optima ksiegowosc

written by diana Maj 3, 2017
Optima to linia programów skojarzonych ze sobą. Pracują sprowadzając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansie dla małych i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów trwających w korporacji. Drinkom z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Moduł ten poświęcony jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do danych jest prawdopodobny z poziomu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej bazy informacjach można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na otrzymanie wszystkiej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem pokazujących je wad. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt także z której dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest spokojna, pomaga w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W logiczny i czytelny sposób kieruje punkt po artykule do zrealizowania instalacji.

0 comment