Comarch optima ksiegowosc

Optima to linia programów skojarzonych ze sobą. Pracują sprowadzając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo szansie dla małych i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów trwających w korporacji. Drinkom z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Moduł ten poświęcony jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dojazd do danych jest prawdopodobny z poziomu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej bazy informacjach można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w sektorze samej firmy można wykonywać kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– kupi na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus zezwala na otrzymanie wszystkiej informacji o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o pewne partie zróżnicowane pod względem pokazujących je wad. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt także z której dostawy zamierza dać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja składnika jest spokojna, pomaga w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W logiczny i czytelny sposób kieruje punkt po artykule do zrealizowania instalacji.